Hogwarts Cadı ve Büyücü Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hogwarts Cadı ve Büyücü Okulu

Okul Yakında Açılacaktır!!

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Black Malikanesi

2 posters
YazarMesaj
Elizabeth Leslie C. Black
Slytherin 4. Sınıf ve Bina Başkanı (Admin)

Black Malikanesi Empty
MesajKonu: Black Malikanesi   Black Malikanesi EmptyPerş. Mart 08, 2007 9:27 am

Black Ailesinin Yaşadığı Malikane...
https://hogwartsrp.editboard.com

Black Malikanesi Empty
MesajKonu: Geri: Black Malikanesi   Black Malikanesi EmptyPtsi Mart 12, 2007 11:07 am

ELizabeth Cafe Paris ten malikaneye kadar yürümüştü.Malikanenin bahçe kapısını atı ve bahçeyi geçti.Malikaneye girdi...İçerisi sessizdi.Salona doğru gitti.Babası oturuyordu.Elizabeth

"Merhaba Baba!.Erken gel demiştin"

dedi.Babası da

"Geç otur canım"

dedi.Elizabeth koltuğa oturdu.

Black Malikanesi Empty
MesajKonu: Geri: Black Malikanesi   Black Malikanesi EmptyPtsi Mart 12, 2007 11:33 am

Elizabeth'in Babası devam etti

"Seninle konuşmak istediğim konu işimle ilgili...Bir seyahate çıkmalıyım.Lord'un bir emri var."

dedi kulağına fsıldayarak.Sonra da normal bir sesle

"Sen burada kalacaksın.Lütfen bir yere gidecek olursan teyzenden izin al canım."

diye devam etti.

"Kardeşine göz kulak ol.Ben bavulumu hazırlamak için gidiyorum.Yarın sabah gideceğim.Giderken seni uyandırırım"

dedi.ELizabeth babasının seyahatlerine alışmıştı ama okula gidene kadar babası gelmezse onu uzun bir süre göremeyecekti.

"Peki"

dedi elizabeth ve odasına çıkmak için merdivenlere yöneldi.
Gloria Alicia Black
Slytherin 4. Sınıf
Gloria Alicia Black

Black Malikanesi Empty
MesajKonu: Geri: Black Malikanesi   Black Malikanesi EmptyPtsi Mart 12, 2007 12:35 pm

O sırada Gloria içeri girdi.Amcasını ve Elizabeth'i gördü.Amcasına:
-Merhaba amcacığım,dedi ve boynuna sarıldı.Amcası da onu kucakladı.Gloria ortamdaki tatsız havayı hissetmişti.Tam amcasına sorarken amcası ona:
-Liz sana anlatır,dedi ve merdivenlerden çıktı.Gloria Elizabeth'e:
-Ne oldu,dedi.

En son tarafından Salı Mart 20, 2007 1:20 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Black Malikanesi Empty
MesajKonu: Geri: Black Malikanesi   Black Malikanesi EmptyPtsi Mart 12, 2007 12:39 pm

Elizabeth Alicia'ya döndü ve

"Odamda anlatırım gel"

dedi.İkisi odasına gelince yatağa oturdular e Liz

"Babam seyahate gidiyormuş..Uzun süre dönemeyecekmiş.Galiba ben okula gitmeden dönmeyecek."

dedi.
Gloria Alicia Black
Slytherin 4. Sınıf
Gloria Alicia Black

Black Malikanesi Empty
MesajKonu: Geri: Black Malikanesi   Black Malikanesi EmptyPtsi Mart 12, 2007 12:48 pm

Anlıyorum.dedi Gloria,
Çünkü benim babam da gidecekmiş.Lord bir şeyler söyleyecekmiş sanırım.Sence ne söyleyecek.

En son tarafından Salı Mart 20, 2007 1:20 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Black Malikanesi Empty
MesajKonu: Geri: Black Malikanesi   Black Malikanesi EmptyPtsi Mart 12, 2007 1:45 pm

"Çünkü benim babam da gidecekmiş.Lord bir şeyler söyleyecekmiş sanırım.Sence ne söyleyecek."

dedi Gloria.Elizabeth

"Aslında bilmiyorum...Ben biraz uyuyacağım.Canım.Çıkar mısın?"

dedi.Gloria gittikten sonra giyinip yattı.

Black Malikanesi Empty
MesajKonu: Geri: Black Malikanesi   Black Malikanesi EmptyÇarş. Mart 14, 2007 4:11 am

Bir kaç dakika sonra uyuyamayacağını anladı.Kalktı ve üzerine birşeyler geçirdi.Sonra da çantasınnı aldı.Salonun çıkışına geldiğinde bir ev cinini çağırdı.Ev cini hemen belirdi ve

"Emredin Efendim!"

dedi.Elizabeth ona

"Gloria Nereye gitti biliyor musun?"

diye sordu.Ev cini de

"Dışarıya çıktı"

dedi.Elizabeth onun cafe paris!e gittiğini tahmin etti.Sonra da dışarı çıkıp cafeye gitti.
Gloria Alicia Black
Slytherin 4. Sınıf
Gloria Alicia Black

Black Malikanesi Empty
MesajKonu: Geri: Black Malikanesi   Black Malikanesi EmptySalı Mart 20, 2007 1:32 pm

MALİKANEYE GERİ DÖNÜŞ...

Gloria ile Elizabeth nihayet malikaneye dönmüşleerdi.Ellerindeki ağır poşetleri yere yığdılar.İki tane ev cini birden belirip sihir yoluyla bu poşetleri Gloria ile Elizabeth'in odalarına ışınladılar ve sonra hemen kayboldular.Gloria:

-Salonda biraz oturup dedikodu yapalım,sonra odalarımıza çıkarız,dedi.

Black Malikanesi Empty
MesajKonu: Geri: Black Malikanesi   Black Malikanesi EmptyÇarş. Mart 21, 2007 4:51 am

-Salonda biraz oturup dedikodu yapalım,sonra odalarımıza çıkarız

dedi Alicia.Elizabeth yorgundu ama birşey demedi.Koltuğa bıraktı kendini.Salon boş gibiydi.Herkes dışarıda ya da odalarında olmalıydı.Köklü bir aileleri vardı.Leslie ilk sözü söylemek istemedi.Gloria'nın konuşmasını bekledi.Düşünceleri kafasında dönüp duruyordu.Hep bu saatlerde gelecğeini düşünmeye başlardı.Ve düşünceleri asla onu ellerinden kaçırmazlardı.Salonun penceresinden dışarıda uçan kuşlar görünüyordu...
Gloria Alicia Black
Slytherin 4. Sınıf
Gloria Alicia Black

Black Malikanesi Empty
MesajKonu: Geri: Black Malikanesi   Black Malikanesi EmptyÇarş. Mart 21, 2007 10:59 am

Gloria Leslie'nin yorgun ve dalgın halini görünce:

İstersen odana çıkabiliriz.Benim için hiç sakıncası yok.

dedi ve Leslie'nin cevap vermesini bekledi...

Black Malikanesi Empty
MesajKonu: Geri: Black Malikanesi   Black Malikanesi EmptyPerş. Mart 22, 2007 10:36 am

"İstersen odana çıkabiliriz.Benim için hiç sakıncası yok."

Elizabeth bir anda yerinden sıçradı.O kadar yorgundu ki dalıp gitmişti.İlk önce cevap veremedi.Ama sonra

"Tamam haydi çıkalım."

dedi.Yorgun bir şekilde merdivenlere yöneldi.
Gloria Alicia Black
Slytherin 4. Sınıf
Gloria Alicia Black

Black Malikanesi Empty
MesajKonu: Geri: Black Malikanesi   Black Malikanesi EmptyPerş. Mart 22, 2007 10:52 am

"Tamam haydi çıkalım."

Alicia da medivenlere doğru yöneldi.Elizabrth ile yorgun argın yukarı çıktılar.Sonra Liz'in odasına girdiler.

Black Malikanesi Empty
MesajKonu: Geri: Black Malikanesi   Black Malikanesi EmptyPerş. Mart 22, 2007 11:05 am

ELizabeth kendini yatağa attı.Uzandı.Ve

"Çok yoruldum!"

dedi.Bitkin bir haldeydi.Sehpanın üzerineki suya uzandı.Biraz içtikten osnra geri koydu.Ve başını yastığa koyduğu gibi uyuya kaldı.
Gloria Alicia Black
Slytherin 4. Sınıf
Gloria Alicia Black

Black Malikanesi Empty
MesajKonu: Geri: Black Malikanesi   Black Malikanesi EmptyPerş. Mart 22, 2007 11:34 am

Gloria,Leslie'den sadece:

"Çok yoruldum!"

sözünü duydu.Dönüp ona baktığında uyuya kalmıştı.Gloria bir süre onu izledi.
Daha sonra Gloria,Leslie'nin odasına bakındı.Daha önce bu odayı hiç incelememişti.
Leslie'nin çok sade ama bir o kadarda modaya uygun bir odası vardı.Gloria'nın odasına hiç benzemiyordu.Sonra çekmecelere bakıp bakmamakta biraz tereddüt etti ama ''nasıl olsa Leslie bana kızmaz'' düşüncesiyle hareket edip çekmeceleri teker teker açıp baktı.içlerinde ya tokalar,ya tüy kalemler,yada perşomen tomarları çıkıyordu.Son bir çekmece kalmıştı.Onu da açınca kısa bir şaşkınlık krizi geçirdi.
Çünkü bu çekmeceden ne tüy kalemler ne tokalar çıktı.Çekmecenin içinden küçük küçük perşomen parçalarına çizilmiş yarasa ve yılan resimleri vardı.Aynı kendisinin yaptığı gibi.Gloria düşündü ve:

-Acaba Leslie'ye odamı göstersem mi?

diye mırıldandı.

Black Malikanesi Empty
MesajKonu: Geri: Black Malikanesi   Black Malikanesi EmptyC.tesi Nis. 07, 2007 7:59 am

Elizabeth kafasını yastıktan kaldırınca ALicia'nın masasına baktığını gördü ve telaşlandı.Umarım yaptıklarımı görmemiştir diye düşünmeden edemedi.Alicia'ya elinde olmadan tedirgin bir sesle

"Ne yapıyorsun Orada?"

diye sordu.Yatakta doğruldu ve Alicia'nın yanna gitti.Onun resimlerin bulunduğu çekmeceyi açtığını görünce daha da evhamlandı.
Gloria Alicia Black
Slytherin 4. Sınıf
Gloria Alicia Black

Black Malikanesi Empty
MesajKonu: Geri: Black Malikanesi   Black Malikanesi EmptyÇarş. Nis. 18, 2007 11:08 am

Alicia hala şaşkınlık içindeydi.Demek kuzeni Leslie de bu tür şeylerle ilgileniyordu.Alicia, Leslie'nin bu telaşlı ve endişeli halini görünce onu rahatlatmak için:

''Bu kesinlikle utanılacacak bir şey değil Leslie,''daha sonra ekledi ''kendinle gurur bile duyabilirsin.Biliyorsun biz çok ama çok soylu bir aileden geliyoruz ve neredeyse ailemizin hepsi Karanlık Lord'un müritlerinden.Ve bizim de Ölüm Yiyen olacağımız gerçeği kaçınılmaz-ki ben bundan asla kaçınmayacağım-''

Leslie ona soran gözlerle bakınca da:

''Böyle şeyler yapan sadece sen değilsin.Aslında...aslında ben de bu tür şeylerle ilgileniyorum.Sana niye odamı göstermiyorum diye hep merak ederdin.Şimdi merakını yenersin sanırım.Yani...yani benim odama gidince.

Leslie'nin gözleri,inanamıyormuşçasına açıldı.Ve birlikte odadan çıkıp Alicia'nın odasına gittiler.

ALİCİA'NIN ODASI...

Black Malikanesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Weasley Malikanesi
» Lovegood Malikanesi
» Potter Malikanesi
» Longbottom Malikanesi
» Lestrange Malikanesi